Vopsitori industriali - vopsire industriala airless - vopsire pistol/compresor in Vâlcea

Locurile de munca valabile atat pentru barbati cat si pentru femei VOPSITORI industriali - vopsire industriala Airless - VOPSIRE PISTOL/COMPRESOR

Cautam sa aducem in echipa oameni de valoare, profesionisti in meseria lor, incredrea este foarta importanta si nu dorim sa avem in echipa oameni care au nevoie de o supraveghere constanta. In acest moment cautam VOPSITORI Industriali, pentru ateliere de Confectii Metalice . VOPSITORI industriali - vopsire industriala Airless - VOPSIRE PISTOL/COMPRESOR DESCRIEREA ACTIVITATII - Vopsire de confectii metalice,produse metalice, structuri si constructii metalice prin asamblarea de profile rectangulare, tabla sau tevi metalice; - Vopsire a diferite produse/repere specifice confectii metalice, din profile si tevi metalice ori tabla de diferite dimensiuni.

Responsabilitati: - Executarea lucrarilor de vopsitorie si pregatire vopsitorie in termenele normate si la calitatea standardelor impuse de angajator - Vopsirea in straturi a diverse structuri metalice, produse metalice si tevi cu pistolul de vopsit

Cerinte : - Se accepta vopsitori cu sau fara diploma - Experienta in domeniul confectiilor metalice minim 1 an - Experienta si cunostinte de vopsitorie minim 1 an - Experienta in utilizarea instalatiilor de vopsire industriala Airless - Capabil sa lucreze independent - Persoana dinamica, rezistenta la efort fizic, responsabila, extrem de serioasa si meticuloasa; - Asigura si raspunde de calitatea produselor realizate - Preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual

Beneficii: - Se asigura contract de munca pe termen nelimitat - Se asigura CAZARE sau decontare naveta - Salariu atractiv in functie de MUNCA PRESTATA, (3400lei/brut -2000lei/net ...4300lei/brut -2500lei/net),. + ore suplimentare platite. - Retribuirea se face in acord la produsele si lucrarile executate ; - Bonusuri, in functie de realizarea obiectivelor in termenele normate si la calitatea standardelor impuse de angajator - Se asigura ECHIPAMENT de PROTECTIE/MUNCA - Se cere si se asigura SERIOZITATE Se vor sustine probe practice. Angajare imediata dupa proba practica

Despre companie

Reprezentam in acest moment un nume consacrat pe piata confectiilor metalice si a constructiilor civile si chiar industriale, datorita calitatii lucrarilor executate de societatea noastra. Calitatea, profesionalismul, rapiditatea, seriozitatea si nu in ultimul rand, preturile mici/accesibile si competitive ale produselor societatii ne recomanda ca fiind furnizorul pe care il doriti, astfel incat dumneavoastra,clientii nostrii, sa fiti multumiti de serviciile si colaborarea cu societatea noastra. Suntem o firma in plina expansiune, cu o echipa formata din profesionisti care au ca principal obiectiv indeplinirea cerintelor beneficiarului/clientului si ducerea la bun sfarsit a tuturor proiectelor, putand oricand sa va ofere solutii complete pentru lucrarile dumneavoastra. Experienta acumulata pe acest sector de activitate ne-a ajutat sa diversificam gama de produse in mod permanent fapt ce a atras marirea numarului de clienti. Atunci cand a fost cazul, in lipsa documentatiei au fost acceptate solutiile tehnice oferite de catre noi. Raportul CALITATE/PRET reprezinta baza fundamentala a firmei noastre, astfel incat dumneavoastra, clientii nostrii, sa fiti multumiti de colaborarea cu firma noastra. Intotdeauna e loc de mai bine si de aceea va garantam satisfacerea oricaror cerinte, oricat de diversificate ar fi acestea.