Zigman angajeaza Operator CNC Debitare Pal in Cluj Napoca

Candidatul ideal:

- Experienta relevanta în operarea mașini de prelucrare a lemnului;

- Experienta in ateliere de debitare PAL sau confectii mobilier;

- Vechime in domeniu 1-2 ani;

- Autorizatie de motostivuitorist – reprezinta avantaj;

- Fara antecedente penale.

Descrierea jobului:

- Preluarea comenzilor de debitare si in baza lor receptionarea din depozit a materialelor necesare;

- Executarea operatiilor de debitare in conformitate cu comenzile primite, verificarea prealabila a calitatii produselor ce urmeaza a fi prelucrate;

- Asigurarea functionarii in bune conditii a utilajelor respectand graficele operatiunilor de intretinere aferente;

- Asigurarea depozitarii si evacuarii rumegusului si a resturilor de debitare;

- Semnalarea prompta a oricaror defectiuni aparute la utilajele din dotare sau la instalatiile aferente;

- Dupa efectuarea operatiilor de debitare, verificarea dimensionala si calitativa a produselor executate si predarea in bune conditii a metrialului catre departartamentul următor;

- Pastrarea curateniei la locul de munca;

- Indeplinirea intocmai a sarcinilor primite de la seful ierarhic.

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv;

- Bonuri de masa;

- Asigurare privata de sanatate la Regina Maria;

- Transport asigurat.