Account Executive in Bucuresti

 Ai acumulat suficientă experiență într-o agenție de marketing BTL sau într-o echipă de trade marketing și vrei să faci următorul pas în dezvoltarea ta profesională? Hai să vorbim despre oportunitățile pe care noi ți le putem oferi! Vrem să ne mărim echipa cu un Account Executive talentat ca tine

 Responsabilități:

 Vei construi și menține relații de durată cu clienții și partenerii noștri;

 Vei fi owner pe proces și vei fi responsabil pentru coordonarea proiectelor BTL;

 Vei păstra legătura cu departamentele organizației și cu partenerii acesteia pentru o bună implementare a proiectelor;

 Vei participa la evenimente în București și în țară;

 Vei fi responsabil pentru negocierea de contracte;

 Vei concepe rapoarte pentru echipa de management și clienții din portofoliu;

 Vei păstra constant în atenție profitabilitatea proiectelor;

 Vei identifica noi variante de dezvoltare a businessului;

 Te vei informa constant cu privire la dinamica pieței și competitori.

 Cerințe:

 Aproximativ 2-3 ani experiență intr-o agentie de marketing BTL sau într-o echipă de trade marketing;

 Bune cunoștințe de MS Office;

 Experiență în coordonarea de proiecte BTL;

 Experiență în păstrarea legăturii cu clienții;

 Orientarea către dezvoltarea businessului și creșterea marjei de profit;

 Experiență anterioară în negocierea de contracte și implicarea activă în derularea fiecărei etape de proiect;

 Obișnuința de a lucra sub presiune;

 Permis de conducere categoria B.

 Detalii post:

 Program 09:00 – 18:00, flexibil în funcție de evenimentele la care vei participa;

 Salariu în funcție de experiență; Tichete de masă; Bonusuri de performanță;

 Contract de munca pe perioadă nedeterminată;

 Pentru informații suplimentare, la 0738747455.sau aplicati acest anunt cu CV-ul dumneavoastra.

Despre companie

Cu o experiență de peste 20 ani, Fieldstar este intersecția dintre retail, FMCG, brand experience și consumer engagement. Portofoliul nostru depăşeste 50 de clienţi pentru care promovăm peste 100 de branduri internaţionale şi te asigurăm că experiența cumulată în cadrul Fieldstar te va ajuta să te dezvolți spre o carieră de succes.