Administrator operatiuni curente in Dãbuleni

Administrator operatiuni curente

Dabuleni, Romania Fixed term contract Sales Apply

Misiune

Responsabilitati principale:

§ Realizeaza vanzarea si promovarea produselor, corespunzator nevoilor clientilor si urmarind indeplinirea obiectivelor personale;

§ Inregistreaza in aplicatiile informatice produsele comercializate sau transmite instructiuni pentru inregistrarea acestora;

§ Asigura efectuarea operatiunilor in numerar (lei si valuta) ordonate de clienti;

§ Asigura gestiunea numerarului la nivelul unitatii;

Profil

Studii si Experienta:

  • Studii superioare;
  • Cunostinte economice generale;
  • Cunostinte bancare generale;
  • Operare calculator;
  • Operare numerar.

Profilul candidatului:

  • Cunoasterea limbii engleze;
  • Orientare spre client;
  • Orientare spre rezultate;
  • Atentie la detalii;
  • Cooperare;
  • Abilitati de vanzare si persuasiune.

Descriere

Ce primesc?
Iti oferim oportunitatea de a construi impreuna o echipa, intr-un mediu profesionist, cu formare profesionala adecvata, oportunitatea de a creste si explora o varietate de domenii de expertiza: comercial, finante-riscuri, IT, marketing, project management, etc.