ADMINISTRATOR SONDA in Moreni

Candidatul ideal

Abilitati necesare:

  • Capacitate organizatorica si administrativa
  • Abilitati de comunicare interpersonala
  • Organizare eficienta a timpului
  • Capacitate de prioritizare a activitatilor
  • Initiativa
  • Bune cunostinte de operare PC (Word, Excel).

Descrierea jobului

Descriere generala atributii:

  • Organizeaza activitatea de intretinere si reparare a campurilor de la locatia de foraj, precum si a dotarilor acestora;
  • Se preocupa de aprovizionarea cu alimente, materiale, produse de curatenie la locatia de foraj;
  • Organizeaza serviciul de catering; stabileste meniul zilnic;
  • Organizeaza si conduce activitatea de curatenie si igienizare la locatia de foraj;
  • Ia masuri pentru intretinerea si repararea instalatiilor sanitare la locatia de foraj; se preocupa de executarea instalatiei sanitare la fiecare transport si montaj de campuri;
  • Asigura legatura cu firmele prestatoare de servicii (furnizare apa, evacuare deseuri, etc.)
  • Intocmeste bonuri consum si le opereaza in programul de contabilitate;
  • intocmeste documentele justificative pentru achizitiile efectuate la sondele ded foraj.