Agent imobiliar in Bucureşti Sectorul 5

Candidatul Ideal
Echipa noastra este in cautare de persoane motivate spre obtinerea succesului, cu calitati precum perseverenta, seriozitate, disciplina, ambitie si dedicare, pregatite sa cucereasca piata imobiliara.

Alăturându-te echipei noastre vei avea la dispoziție un întreg sistem de lucru și intrumentele necesare : sediu, birou personal, laptop, anunțuri pe site-uri de specialitate, promovare diversa și suportul necesar pentru activitatea specifică.
Acest post este pentru tine daca:
Iti doresti sa te dezvolti profesional continuu si sa obtii succesul prin determinare si munca;
Ai bune abilitati de comunicare, socializare si prezentare;
Esti prezentabil si ingrijit;
Daca ai experienta in domeniul imobiliar este extraordinar, dar NU obligatoriu

Sa iti doresti sa devii un profesionist in imobiliare, este OBLIGATORIU!
Sa iti doresti sa inveti si sa te specializezi in vanzari de imobiliare este de dorit Ne-am bucura sa ai carisma, empatie si capacitate foarte buna de comunicare

Carnet conducere categoria B reprezinta un avantaj avand in vedere deplasarile constante.
 Un nivel ridicat de motivatie si energie iti vor aduce SUCCESUL!

Descrierea jobului

Prospectarea si cunoasterea continua a pietei;
Asistarea clientilor de-a lungul intregului proces de tranzactionare imobiliara;
Promovarea proprietatii si gasirea celui mai potrivit client;
Pastrarea legaturii si a relatiei cu portofoliul de clienti;
Consultanta in achizitionarea si vanzarea de bunuri imobiliare;
Evaluarea si prezentarea imobilelor

Beneficiile pe care le ai in echipa noastra:
Limita superioară a câștigurilor va depinde doar de tine, ai libertatea să-ți gestionezi timpul după bunul plac și să îți prioritizezi activitățile astfel încât să ai randament maxim.
Vei incheia tranzactii si vei incasa comisioane, proportionale cu munca depusa.

Bonusuri in functie de performanta;
Suport evolutiv in vederea atingerii scopului propus;
Un mediu de lucru modern, dinamic si placut;
Program flexibil;

Posibilitatea de a lucra de acasa.