Agent vanzari in Cluj, Alba, Bistrita-Nasaud

Lora Beauty & Disney SRL, firmă cu activitate pe piața românească din 2015 în domeniul cosmetice si diferite accesorii , caută un coleg tanar, motivat, pentru a face parte din echipa noastra de vanzari: Agent vanzari pentru judetul Cluj ,Alba si Bistrita.

Noi îți oferim:
§ Autoturism, laptop și telefon;
§ Salariu fix PLUS bonusuri a căror valoare doar tu o poți limita;

Cerințele noastre:
§ Permis conducere categoria B;
§ Abilitati de vanzare, negociere, comunicare si relationare;
§ Spirit de initiativa si integritate;
§ Experienta in vanzari !

Responsabilitățile tale:
§ Promoveаza produsеle companiei;
§ Asigură vânzarea produselor către toți clienții posibili din zona alocata;
§ Vizitarea clientilor si extinderea portofoliului.
§ Se preocupă de creșterea permanentă a numărului de clienți și de aplicarea în teritoriu a politicii generale a firmei;
§ Realizarea planului individual de vanzari;
§ Organizarea activitatii de vanzare, reprezentare si derulare a contractelor comerciale;
§ Cooperare proactiva si functionala cu reprezentantii celorlalte departamente in vederea atingerii obiectivelor stabilite;
§ Recuperează în întregime contravaloarea facturilor, respectând termenul de plată acordat conform regulilor impuse de firmă.

Dacă vrei să te alături echipei noastre, trimite-ne CV-ul.