AGENT VANZARI in Slobozia

Candidatul ideal

- Bune abilitati de comunicare, negociere, organizare si planificare
- Usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale;
- Orientarea spre client, dar si spre consumator;
- Disponibilitate pentru un post cu activitate 100% de teren, dinamica;
​- Experienta in vanzari minim 3 ani constituie un avantaj
- Minim studii medii (diploma de bacalaureat);
- Permis de conducere categoria B, minim 1 an vechime.

Descrierea jobului

Obiectivul postului :
Direct Sales Representative actioneaza in sensul dezvoltarii afacerii Companiei prin realizarea in aria repartizată a volumelor de vanzări şi a obiectivelor de acoperire clienţi, distribuţie produse şi incasarea contravalorii facturilor.

Responsabilitati principale :
- Construieşte şi menţine baza de clienţi in zona geografica pe care o administrează;
- Vizitează zilnic numărul de clienţi necesar pentru a atinge standardele impuse de Companie, in conformitate cu planul rutei;
- Vinde produsele conform obiectivelor de volum lună/zi;
- Construieste si mentine imaginea si modul in care sunt prezenate produsele in punctul de vanzare al clientului: asigura prezenta si vizibilitatea produselor conform standardelor transmise de Producator si promotiilor in vigoare;
- Se asigură de recuperareain intregime a contravalorii facturilor la toţi clienţii din aria sa de acoperire.