Agent vanzari distributie in Reşiţa

Candidatul ideal

- Experienta in vanzari directe minim 3 ani;
- Experienta anterioara intr-un dommeniu tehnic constituie avantaj;
- Abilitati excelente de vanzare, negociere si relationare cu clientii;
- Nivel ridicat de implicare, seriozitate si responsabilitate;
- Capacitate de planificare si organizare a timpului;
- Orientat spre rezultate;
- Cunostinte utilizare PC;
- Permis de conducere cat. B;

- Responsabil cu incasarea contravalorii marfurilor pe zona alocata;
- Monitorizeaza evolutia pietei si a concurentei, propune solutii pentru imbunatatirea si dezvoltarea vanzarilor;

Descrierea jobului

- Indeplineste planul de vanzari si distributie pe zona alocata;
- Planifica si administreaza timpul de lucru in vederea atingerii obiectivelor trasate de companie, si raspunde de indeplinirea targetului;
- Mentine si dezvolta portofoliul de clienti din zona alocata;
- Efectueaza vizite regulate conform rutei pe zona alocata;
- Promoveaza produsele companiei, conform obiectivelor de volum;
- Promoveaza imaginea companiei si identifica noi spatii de amplasare a materialelor promotionale;
Beneficii
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Salariu motivant: parte fixa + comision
- Venituri motivante, masina si telefon de serviciu
- Program de lucru: luni- vineri 8:00 - 17:00