Analist Achizitii - Baia Mare in Baia Mare

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate,
Cunostinte bune de utilizare calculator,
Cunostinte operare program SAP (reprezinta avantaj),
Cunostinte limba straina, engleza sau germana,
Foarte bune abilitati de organizare, planificare si comunicare,
Persoana cu atitudine pozitiva, disponibilitate si capacitate de a asimila informatii noi in timp relativ scurt.

Descrierea jobului

Mentinerea legaturii cu furnizorii de brand propriu alocati,
Realizarea planurilor de comenzi,
Efectuarea comenzilor, organizarea si monitorizarea fluxului pana la livrare la termenul stabilit,
Negocierea punctuala de preturi si conditii favorabile pentru companie,
Gestionarea si rezolvarea problemelor intervenite.

Va ofertim:
Conditii si mediu de lucru la standarde ridicate,
Recompense functie de realizari,
Acces la programe de dezvoltare personala si profesionala,
Dezvoltarea unei cariere in cadrul organizatiei noastre