Angajăm bucătar in Ilfov

Echipa TeppanFood se mareste!

Angajam in conditii avantajoase bucatar preferabil cu experienta la plita.

Candidatul ideal este:
- O persoana agreabila, energica, prezentabila, si ingrijita;
- Serios si responsabil;
- Atent la detalii;
- Cu experienta in prepararea produselor de fast-food - preparearea pe plita a produselor

Responsabilitati:
- deservirea clientilor in cele mai bune conditii;
- mentinerea igienei si a standardelor de siguranta;
- pregatirea si prepararea produselor alimentare de tip fast-food;
- sa comande, sa testeze, sa receptioneze si sa depoziteze ingredientele alimentare;
- sa pregateasca mancarea in conformitate cu retetele si formulele date
- sa coopereze la intretinerea ustensilelor de bucatarie si a echipamentului;
- sa tina cont de perisabilitate, termenul de garantie, de modul in care urmeaza sa fie folosite ingredientele;
- face prelucrarile preliminare gatitului - sorteaza, curata, spala, divizeaza si mai apoi gateste - fierbe, frige, coace, prajeste.

Punctul de lucru se afla in Mogosoaia.

Conditii de salarizare si program avantajoase

!Informatii la telefon 0733610787

Despre companie

TEPPAN FOOD este un concept nou pe piata din Romania, este combinatia perfecta intre imagine si savoare, mixul perfect intre burger si fast food.