Area Sales Representative zona Moldova in Iaşi

Candidatul ideal

  • Minim 3 ani experienta de vanzari in domeniul lubrifiantilor auto, agri, heavy duty si industrial, sau in domenii conexe precum anvelope, acumulatori, etc;

  • Persoana independenta si responsabila, dornica sa invete si sa se dezvolte pe plan profesional;

  • Bune abilitati de comunicare si negociere;

  • Persoana cu initiativa, capabila sa poata privi o situatie atat per ansamblu, cat si in detaliu;

  • Persoana motivata, serioasa si ambitioasa;

  • Disponibilitate pentru deplasari;

  • Permis de conducere categoria B;

  • Cunostinte PC, pachetul Office;

  • Minim diploma Bacalaureat, de preferat studii tehnice.

Descrierea jobului

  • Responsabil cu realizarea planului de vanzari pe zona alocata;

  • Administrarea relatiilor cu actualii clienti si dezvoltarea de noi oportunitati in zona;

  • Participarea la programele de vanzari si marketing concepute de companie;

  • Efectuarea periodica de rapoarte de vanzari.

Beneficii:

  • ​Pachet atractiv (salariu atractiv, bonusuri, autoturism de serviciu, laptop, telefon mobil);
  • Lucru intr-o companie dinamica, aflata in plina dezvoltare;
  • Posibilitatea dezvoltarii profesionale.
  • Cod anunt: 270820TI