Arhitect in Constanţa

Candidatul ideal

  • Arhitect cu drept de semnatura, proaspat absolvent al facultatii.
  • Cunostinte operare AutoCad, ArchiCad;
  • Abilitati de comunicare, organizare, coordonare;
  • Orientare catre rezultat, flexibilitate;
  • Dorinta de a invata si a se dezvolta profesional.

Descrierea jobului

  • Intocmirea documentatiilor tehnico-economice :DTAC-PT-DDE;
  • Proiectare si design pentru constructii civile.
  • Posibilitatea unei dezvoltari profesionale multilaterale prin sarcini si activitati variate;
  • Asteptam CV-uri online.

Despre companie

Fie ca ai nevoie de executie, proiectare de rezistenta, arhitectura, autorizatii de construire sau orice altceva in domeniu constructiilor, te asteptam la sediul nostru sau la telefon. Consultanta este gratuita. Stabilim impreuna toate detaliile.