ARHITECT in Bucuresti

Candidatul ideal

Dorim sa aplice doar persoanele care au absolvit Facultatea de Arhitectura.

Oferim posibilitatea efectuarii stagiului.

- cunostinte ArchiCAD si AutoCAD
- abilitati de comunicare
- putere de concentrare
- atentie la detalii

Descrierea jobului

Functia disponibila presupune realizarea proiectelor de locuinte de la stabilirea temei de proiectare, prelucrarea conceptului, coordonarea cu celelalte specialitati pana la intocmirea DTAC, PT + DE.
Arhitectul mentine legatura cu beneficiarul pe tot parcursul intocmirii proiectului si poarta responsabilitatea documentatiei pregatite.

Beneficiul principal il constituie complexitatea jobului prin faptul ca veti avea oportunitatea formarii profesionale atat din punctul de vedere al relatiei beneficiar - proiectant cat si din punct de vedere tehnic. Veti avea posibilitatea deplasarii pe santierele firmei astfel incat sa completati cunostintele teoretice cu cele practice.