Arhitect in Bucuresti

Candidatul ideal

- facultate terminata : Arhitectura.
- experienta in utilizarea programelor : Autocad ( 3D ), Autodesk Building Design, Revit, StudioMax ( 3D ), Microsoft Office, Adobe Photoshop, Corel Draw.
- sa cunoasca piata materialelor si a tehnologiilor actuale de constructii.
- abilitati de comunicare, capacitatea de a lucra cu termene de predare.
- cunoasterea legislatiei in domeniu

Descrierea jobului

- intocmirea : conceptelor de proiect, studiilor de solutie, studiilor de fezabilitate, proiecte tehnice ( DTAC, PTh, CS, DE ) - parte desenata si parte scrisa, liste de cantitati, fise tehnice.
- supervizarea lucrarilor in santier pe durata executiei lucrarilor.
Avantajele si oferta job-ului:
- colaborarea cu toate specialitatile in vederea coordonarii proiectului.
- colectiv de munca tanar si dinamic.
- program flexibil.
- contract de munca si salariu fix.