ARHITECT SENIOR/JUNIOR in Cluj Napoca

Dezvoltăm cel mai mare proiect imobiliar din România și dorim să mărin echipa.

Candidatul ideal

- absolvent al Facultății de Arhitectură sau în an terminal;

- cunoașterea avansată a programelor Arhicad/Autocad;

- cunoștiințe generale de arhitectura, capacitate de creație;

- cunoștințe privind legislația din domeniu, proceduri privind autorizarea construcțiilor;

- persoana responsabilă, cu spirit de inițiativă;

- domiciliul sau posibilitatea/dorința de relocare în Cluj Napoca;

- capacitatea de a condensa, clasifica cerințe, teme de proiectare și idei;

Descrierea jobului

- elaborarea documentații tehnice;

- colaborare cu proiectanți de specialitate;

- monitorizare și participare la toate fazele;

- relaționare cu autorizațile;

Beneficiile oferite de noi:

- salar 2000 Euro;

- posibilitate de creștere în cadrul unei echipe competitive;

- condiții moderne de lucru;

Așteptăm CV-urile dumneavoastra pe aceasta platforma de joburi.

Informații la numărul de telefon 0744298348