Asistent Administrativ in Bucureşti Sectorul 3, Bucuresti

Candidatul ideal

Studii superioare economice

Aptitudini de comunicare orală şi scrisă

Planificare, organizare si atentie la detalii

Cunostinte de limbi straine: limba engleza nivel avansat

Cunostinte bune operare PC MSOffice: WORD, EXCEL, POWERPOINT

Responsabilitati

Asigura suport administrativ general

Inregistreaza si distribuie corespondenta

Asigura preluarea si directionarea apelurilor telefonice

Mentine si actualizeaza proactiv agenda managementului, incluzand sedinte, programari, aranjamente de calatorie si conferinte

Asigura protocolul in cadrul intalnirilor

Intocmeste situatii, rapoarte si alte documente ad-hoc

Redacteaza corespondenta de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice

Actualizeaza baza de date si arhiveaza documentele

Rezervari hotel, taxi pentru colegi sau vizitatori

Despre companie

Descrierea companiei ISOVOLTA este una dintre cele mai importante companii producatoare de materiale electroizolante, avand o bogata traditie pe piata si sucursale in 14 tari, inclusiv in Romania. Bazandu-ne pe competente specifice in domeniul productiei materialelor electroizolante, compania noastra este capabila sa produca materiale compozite personalizate in functie de profilul specific al clientilor. Produsele noastre sunt de inalta calitate și cuprind laminate rigide, prepreguri si tuburi electroizolante, acestea fiind utilizate in numeroase industrii, incepand cu cele producatoare de avioane sau autoturisme si pana la cele producatoare de telefoane mobile.