Asistent / Asistenta Manager in Pantelimon

Firma executie retele electrice angajam asistent/asistenta manager pentru sediul nostru din Oras Pantelimon, Ilfov (zona Tuborg).

Cautam un baiat / o fata cu:

- bune abilitati de comunicare scrisa si verbala;
- studii finalizate;
- atitudine profesionista si responsabila;
- spirit de echipa;
- cunostinte de MS Office & Internet;
- experienta in domeniu electric constituie un avantaj;
- Permis conducere categoria B + experienta;

Descrierea jobului :

- Intocmirea documentatiilor tehnice in vederea depunerii Certificatelor de Urbanism si Autorizatiilor de Construire;
- Intocmire dosare obtinere avize regii edilitare;
- Depunere dosare la sediile primariilor si regiilor edilitare;
- Actualizarea permanenta a bazei de date;
- Editare documente;
- Intocmeste rapoarte periodice specifice firmei;

Oferim:

- pachet salarial atractiv (se discuta la interviu);
- conditii atractive de lucru (sediu modern, colectiv tanar);
- autoturism de serviciu (utilizat si la transportul casa-sediul firmei);
- telefon de serviciu;
- program de lucru 8 ore + pauza de masa;

Despre companie

Electrocons Group Proiect Int'l S.R.L. este o societate cu capital privat romanesc, infiintata in 2003. Societatea s-a nascut din dorinta de a intra pe acest segment de piata cu ceva unic pentru clientii beneficiari: seriozitate, promptitudine, inalta calificare, echipamente de ultima generatie si un bun raport calitate/pret. Obiectul principal de activitate il reprezinta executia instalatiilor electrice pentru cladiri civile si industriale: centre de afaceri, vile rezidentiale, birouri, magazine prezentare si comerciale, restaurante, hale birouri si depozitare, extindere de retele electrice, intretinere iluminat public, etc. Activitatile si lucrarile societatii sunt executate cu personal de inalta si medie calificare precum si subanteprenori de specialitate, cu experienta acumulata la lucrari cu caracter deosebit. Angajatii societatii sunt calificati in urmatoarele meserii: electricieni, sudori, lacatusi mecanici, etc. si se bazeaza pe o serie de reguli si proceduri elaborate pentru a asigura un nivel inalt al calitatii pentru lucrarile executate. Compania este certificata Srac tip C1A pentru "proiectarea si executia de linii electrice, aeriene sau subterane, cu tensiuni nominale de 0,4-20kV si de posturi de transformare cu tensiune nominal superioara de cel mult 20kV" conform conditiilor din standardul ISO 9001:2008.citeste...