Asistent Manager in Timisoara

Asistent manager- Tamplarie PVC si Aluminiu
Cerinte:
-cunoasterea pietei din industria de tamplarie PVC si Aluminiu constituie un avantaj
-cunoasterea aplicatiei de ofertare WinArhi constituie un avantaj
- seriozitate, punctualitate si responsabilitate
- abilitati si experienta organizatorica
-capacitate de planificare si prioritizare
-atentie distributiva
-implicare in vanzarea directa
-cunoasterea unei suite Software de genul Microsoft Office
- prezenta dinamica, initiativa
- putere de convingere
-capacitate de luare a deciziilor

Responsabilitati :
-Asigura legatura dintre persoana cu functie de conducere si persoanele din cadrul firmei sau din afara acesteia
-Se ocupa de apelurile telefonice sau de diferite rapoarte si cereri sosite pe numele persoanei cu functie de conducere
-Intampina si conduce persoanele pe care managerul urmeaza sa le intalneasca
-Pastreaza confidentialitatea tutror datelor la care are acces
- Prospecteaza in permanenta piata de profil din zona alocata, atat din perspectiva potentialilor clienti cat si din perspectiva concurentei
- urmarirea comenzilor / contractelor in derulare
- cunoasterea foarte buna a produselor comercializate asigurand clientilor informatii detaliate, consultanta si solutii;

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Dezvoltarea unei cariere intr-o companie in continua dezvoltare;
- Training-uri periodice in vederea dezvoltarii profesionale;
- Pachet salarial motivant: 2500 lei net (telefon, comision in functie de targetul realizat);

Persoanele cu experienta in domeniu, care cred ca se incadreaza cerintelor acestul job, sunt rugate sa trimita CV-ul online si relatii la, Tel:0752113839