Asistent marketing și vânzări in Bucureşti Sectorul 6

Cautam coleg/colega pentru jobul de Asistent marketing și vânzări.

Candidatul ideal:
Persoana calma, sociabila, placuta;
Abilități excelente de comunicare;
Cunostinte de operare PC (E-mail, Word, Excel);
Cunostinte medii de limba engleza;
Seriozitate si dorinta de promovare si asimilare de noi cunostinte in domeniu;
Experienta in domeniu reprezinta un avantaj - (studiile de marketing/comunicare sunt un plus);
Permis de conducere – cat. B;

Descrierea jobului:
Interactiunea cu clientii la nivelul agentiei;
Pregatirea si prezentarea ofertelor catre client;
Planificarea și organizarea resurselor umane;
Coordonarea și urmărirea implementării proiectelor;
Activitati de teren - monitorizare personal, pregatire logistica activare, raport monitorizare;

Ce oferim:
Salariu fix si comision;
Telefon mobil si abonament;
Oportunitatea constituirii unei cariere solide in cadrul unei Agentii de BTL;

Program lucru: 09:00 – 18:00;

Despre companie

Agentie de hostess, modele si promoteri Agentie BTL