Asistent Relații cu Clienții in Cluj Napoca

Candidatul ideal

Îţi doreşti un job în care valorile tale să se identifice cu valorile companiei? Eşti în căutarea unui job în care performanţa ta să fie direct proporţională cu venitul obţinut? Ţi-ai dori ca ascensiunea ta în cariera să se realizeze în acelaşi timp cu dezvoltarea ta personală?
Echipa noastră este pregatită să îţi îndeplinească toate aceste dorinţe.

Condiţii minime:

  • Studii superioare (finalizate sau în curs);
  • Excelente abilităţi de comunicare, prezentare şi relaţionare interumană;
  • Spirit întreprinzător, perseverent, activ, onest, organizat;
  • Iniţiativă, atenţie la detalii;
  • Dorința de dezvoltare și de evoluție în carieră;
  • Personalitate energică, gândire pozitivă, amabilitate şi eficienţă;
  • Persoană organizată, dinamică, loială, cu simţ al răspunderii şi spirit de echipă;
  • Cunoştinţe de limba engleză sau franceză (constituie un avantaj);

Descrierea jobului

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și conducerea către o relație de bază, solidă cu clienți profitabili;
  • Fidelizarea clientului;
  • Realizarea de rapoarte saptamânale de activitate referitoare la fiecare client în parte și progresul în atingerea obiectivelor propuse;
  • Înțelegerea nevoilor clientului și stabilirea agendei, în funcție de fiecare client în parte;
  • Strângerea datelor necesare și întocmirea ofertelor pentru client;
  • Identificarea noilor oportunități de afaceri pentru firmă, ținând cont de potențialul clientului;
  • Promovarea creativă a serviciilor și imaginii companiei;
  • Asigurarea unei bune comunicări cu toate departamentele firmei în vederea satisfacerii, la nivel înalt, a necesităților clienților.
  • Ce îţi oferim ?
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă tânără și ambițioasă, aflată într-o continuă expansiune;
  • Carieră pe termen lung: posibilitatea de dezvoltare profesională şi promovare în cadrul firmei;
  • Pachet salarial motivant;
  • Telefon mobil, laptop;
  • Training şi cursuri de specialitate gratuite.

  • Consideri că îndeplineşti aceste condiţii ? Crezi că descrierea ţi se potriveşte? Atunci profită de şansa de a face parte şi de a lucra alături de o echipă tânără, talentată şi profesionistă.

    Noi te vrem în echipa noastră!