Asistent relatii publice si comunicare in Timisoara

Netex Romania angajeaza:

Asistent relatii publice si comunicare

limba germana

limba suedeza

limba daneza

limba finlandeza

limba franceza

limba poloneza

limba italiana

limba portugheza

limba olandeza

limba ceha

limba slovaca

limba slovena

limba lituaniana

limba letona

Cerinte:

- Cunoasterea uneia dintre limbile de mai sus la nivel avansat ( scris, vorbit, citit )

- Cunostinte MS Office

- Cunostinte operare calculator

Responsabilitati:

- Informează clienţii din baza de date alocată despre produsele existente pe site

- Prelucreaza comenzile clienţilor (fax, email, telefon)

Noi iti oferim:

-Posibilitatea de a lucra intr-o companie de e-commerce, printre cele mai bune din Europa

-Sansa de a invata lucruri noi

- Programe specifice de formare

- Mediu de lucru provocator

- Echipa tanara

Locatii: Timisoara, Sibiu, Cluj, Resita, Agnita, Medias.