Broker / Agent vanzari in Bucureşti Sectorul 1

Alternativa Finance iti ofera posibilitatea obtinerii unui loc de munca stabil, cu salariu atractiv. Se cauta persoane tinere si active pentru postul de Broker / Agent vanzari.
Se ofera :

-  bonusuri lunare si saptamanale; telefon de serviciu; posibilitatea de avansare; posibilitatea de a ajunge la un salariu de peste 8000 RON

Candidatul ideal
- Abilitati excelente de comunicare, convingere, negociere, adaptare si invatare rapida;
- Mod de gandire orientat spre clienti;
- Interesat de dezvoltare personala;

Descrierea jobului
- Promovarea pietei de capital
- Contactarea telefonica a clientilor
- Stabilirea intalnirilor de afaceri
- Desfasurarea activitatii la sediul companiei
- Oportunitati de dezvoltare profesionala
- Training specializat
- Pachet salarial atractiv

Oferim:
- castiguri lunare peste medie
- posibilitatea reala de avansare
- job full-time, 8h/zi ( L – V , Vineri zi scurta); zona ultra central.
- posibilitatea de a lucra si promova in birourile noastre din alte tari
-training gratuit si specializat bazat pe tehnici de vanzare si dezvoltare personala.

Pentru programarea unui interviu si mai multe detalii astept mesaj privat.