Bucatar in Bucuresti, Ilfov

 Tecadra este locul in care cei care ne viziteaza se simt ca acasa!
 La Tecadra exista un Restaurant international si o Berarie germana cu un meniu usor de preparat.
 Colectivul este placut, avem angajati chiar de la deschidere , de
acum 10 ani, dar și colegi care s-au alăturat echipei de curand.
 Daca vrei sa te dezvolti si iti place aceasta meserie aici e locul ideal unde te poti perfectiona!
 Te asteptam in echipa noastra!
 Noul nostru coleg bucatar ar trebui sa fie:
adaptabil la procedurile interne ale unitatiiun bunomunicator si cu o buna capacitate de integrare in echipa
 experienta anterioara intr-o bucatarie de restaurant (de preferat minim 1 an, dar nu este o conditie eliminatorie)

 Descrierea jobului:

prepararea si montarea felurilor de mancare din meniu, conform cu retetarul si cu normele in vigoarecuratenia pe statia proprie si in restul bucatariei

 Candidatul ideal:
pasionat de bucatarie, serios si consecvent, cu atitudine pozitiva si cu bune abilitati de comunicarecapacitate de invatare si dorinta de munca
 Program de lucru: in ture
 Locatie: Strada Erou Iancu Nicolae, A, in Pipera - Voluntari, autobuzul301 - statia Panselelor.