Bucatar in Sinaia

Cerinte:

  • Seriozitate si punctualitate
  • Spirit de echipa
  • Dorinta de a lucra intr-un mediu select si stabil.

Oferim:

  • Salariul se negociaza in functie de experienta si de abilitati.
  • Carte de munca
  • Stabilitatea locului de munca.

Responsabilitati:

  • Va alcatui necesarul de incrediente saptamanal sau la nevoie si-l va transmite persoanei responsabile cu aprovizionarea;
  • Sa respecte termenele de valabilitate ale incredientelor si modul de depozitare conform normelor in vigoare;
  • Sa execute cat mai rapid comenzile confirmate;
  • Sa aranjeze si sa decoreze mancarea pe farfurii inainte de a fi servita clientilor;
  • Sa foloseasca cu responsabilitate utilajele, ustensilele si incredientele de preparare aflate in bucatarie si in anexele acesteia;
  • Candidatul ideal va avea grija de respectarea intocmai a fluxului de productie descris in fisa postului sau in procedurile interne.
  • Va respecta regurile de igiena si securitate in alimentatie publica si se va conforma oricarei modificari.
  • Manifesta atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu ceilalti angajati.
  • Te rugam aplica la anunt cu CV-ul tau.

Despre companie

Hotelul ANDA este situat in centrul orasului Sinaia, foarte aproape de principalele puncte de interes din statiune: Primarie, Telecabina, magazine, banci, cluburi, etc. Accesul la hotel este foarte facil din drumul national, iar parcarea are o capacitate de 25 locuri. Hotelul pune la dispozitia oaspetilor sai urmatoarele servicii: Cazare in 30 de camere (duble si apartamente) Sali de conferinte: ANDA (cu o capacitate maxima de 55 de persoane) si CLUB (cu capacitate maxima de 40 persoane) Restaurantul Arcade Restaurant & Wine, cu o capacitate de 70 de locuri Business corner (computer cu conexiune la internet, servicii secretariat, copiator, fax, etc) Terasa cu o capacitate de 40 de locuri Parcare exterioara – 25 de locuri