Bucatari si Ospatari Pizza Hut in Bucuresti, Cluj Napoca, Timisoara

Candidatul ideal

  • Atitudine pozitiva;
  • Orientare catre clientii;
  • Dorinta de a lucra in echipa;
  • Ne dorim colegi cu respect fata de oameni, buni comunicatori, dedicati si responsabili.

Descrierea jobului

Ospatari:

  • Este deschis si prietenos cu clientii;
  • Onoreaza comenzile oferind o experienta placuta clientiilor;
  • Contribuie la aprovizionarea si curatenia la locul de munca.
Lucratori in bucatarie si bucatari:
  • Asigura produse de calitate respectand retetele de preparare;
  • Respecta regulile de siguranta alimentara;
Beneficii:
  • Tichete de masa (15 lei/zi);
  • Program de lucru variat si flexibil, in ture: 12h, 8h, 6h, 4h, weekend;
  • Majorari salariale in raport cu timpul petrecut in companie: 6 luni, 1 an, 2 ani;
  • Program clar de instruire si dezvoltare;
  • Calificare in meseria aleasa;
  • Experienta anterioara nu este necesara.

Descrierea companiei

YUM!Brands este cea mai mare companie de lanturi de restaurante si unul dintre cei mai mari angajatori la nivel mondial. Marcile de restaurante detinute de companie - KFC - Pizza HUT si Taco Bell - sunt liderii gobali in materie de produse alimentare din categoriile pui, pizza si stil mexican.
10.000 de restaurante Pizza Hut deservesc zilnic milioane de clienti in mai mult de 90 de tari.

In Romania, Pizza Hut detine 23 de restaurante, iar Pizza Hut Delivery 21 restaurante, care asigura serviciul de livrare la domiciliu a unor produse Pizza Hut.

Oferim incredere colegilor cu care lucram si credem ca noi, toti, facem diferenta prin calitatea serviciilor si disponibilitatea aratata.
Suntem Customer Maniaci, clientii nostri fiind cei mai importanti pentru noi!
Suntem Colleque Maniaci, colegii nostri fiind cei mai valorosi! Aici suntem o echipa!
Planifica-ti cariera la Pizza Hut!

Te asteptam si pe pagina noastra de cariere!