Casieri in Bucuresti, Braşov, Oradea

Responsabilitati

  • Sa ai initiativa si atitudine pozitiva;
  • Sa ai acuratete in activitate si atentie la detalii;
  • Sa fii orientat catre nevoile clientilor;
  • Sa ai experienta profesionala anterioara pe acelasi rol;
  • Sa efectuezi tranzactiile zilnice si sa emiti documentele fiscale pentru produsele vandute;
  • Sa intocmesti si sa verifici monetarul pe baza sistemului informatic al magazinului;
  • Sa recomanzi produsele si serviciile companiei.

Beneficii

  • Flexibilitatea alegerii locului de munca, avand o retea nationala de magazine;
  • Traininguri si programe specializate de formare profesionala;
  • Posibilitati reale de dezvoltare in cadrul companiei;
  • Pachet salarial solid, si toate bonusurile incluse pe contract;
  • Sansa majorarii salariului fix prin bonusuri lunare corelate cu performanta.