Conducator auto cat C/ C+E in Bucuresti

Candidatul ideal

CERINTE

- Studii medii
- Permis de conducere categoria B, C, E;
- Atestat sofer profesionist transport marfa;
- Experienta minima 1 an transport intern
- Aviz medical si psihologic valabil;
- Cazier auto si judiciar fara incidente majore;
- Cunostiinte minime de mecanica auto si intretinere a camioanelor;
- Cinstit, ordonat, dinamic, respectuos.

Descrierea jobului

Punct de lucru Chitila

RESPONSABILITATI

- Transport deseuri conform instructiunilor primite;
- Completeaza si raspunde de corectitudinea tuturor formularele cu regim special, precum si a tuturor documentelor pe care le preia si preda;
- Raspunde de respectarea normelor de consum de combustibil stabilit de catre conducerea firmei;
- Respectarea orelor de prezentare la incarcare / descarcare;
- Furnizarea de informatii cu privire la desfasurarea transportului, precum si evenimentelor intevenite pe traseu;
- Mentine in mod obligatoriu aspectul ingrijit al autoutilitarei aflata in dotare.

OFERTA (bonusuri)

- Salariu fix: 3500 lei / luna + bonuri + ore suplimentare platite
- Bonus lunar, in functie de realizarea obiectivelor