Consilier Imobiliar in Cluj Napoca

Devino partener în domeniul imobiliar!â

Candidatul ideal
Candidatul ideal este o persoană sociabilă, organizată, responsabilă și punctuală, dornică de dezvoltare continuă și de independență financiară, proactivă cu orientare către rezultat care este, în primul rând, mulțumirea clienților, și cu abilități de învățare, comunicare și negociere.

Descrierea jobului
Prospectarea, vizionarea și preluarea ofertelor în portofoliu, după consilierea proprietarilor;
Calificarea clienților prin înțelegerea nevoilor acestora, ofertarea lor, stabilirea vizionărilor, însoțirea și consilierea acestora de la vizionare la semnare;
Dezvoltarea unei relații bazate pe încredere, respect și profesionalism cu clienții, fie ei proprietari sau cumpărători / chiriași.

Ce oferim:
Cursuri și traininguri de dezvoltare profesională și personală;
Birou, laptop, telefon de serviciu;
O bază de date cu oferte imobiliare, actualizată zilnic;
O echipă pregătită să te formeze, dezvolte și să te susțină;
Locație ultracentrală, ușor accesibilă;
Venituri limitate doar de nivelul tău de implicare;
Bonusuri în funcție de performanță;
Posibilitatea de a avansa în carieră.