Consilier Vanzari in Bucureşti Sectorul 6

Candidatul Ideal
Interese:
- dornic de a acumula cunostinte noi, de a se dezvolta si perfectiona pe plan profesional
- caracter intreprinzator- perseverenta in urmarirea si atingerea unui scop
- dedicare in respectarea sarcinilor de serviciu
- dornic de a se afirma si de a promova
Descrierea jobului
RESPONSABILITATI:
Prezentarea produselor noastre si promovarea imaginii companiei catre clienti;
-Implementarea strategiei de vanzare si urmarirea fidelizarii clientilor;
- Mentinerea relatiilor cu clientii si cu potentialii clienti;
- Promovarea si prezentarea produsului

BENEFICII:
Pachet salarial motivant, raportat la realizarile efectuate (salariul minim este de 400 euro, dar se poate ajunge cu usurinta la un venit de peste 1.000 Euro ,in functie de performantele si seriozitatea agentului de vanzari) Independenta in organizarea muncii; Atmosferă placută de lucru intr-o echipa tanără, dinamică si ambiţioasă, in plina expansiune;