Construction Manager in Ploieşti

Candidatul ideal

Suntem in cautarea unui candidat, care sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- minim studii medii tehnice
- experienta minima de 3 ani, dobândită de preferinta in: reparatii mecanice, industria petroliera
- permis auto categoria B

Descrierea jobului

Executa planurile de activitate pentru executia lucrarilor in teren
Respecta graficul de lucru, planul de calitate, procedurile sistemului de management al mediului, planul de management al securitatii si sanatatii in munca si normele si legislatia din domeniul sau de activitate
Organizeaza facilitatile in teren necesare pentru executia lucrarilor
Raspunde pentru gestionarea zilnica a participantilor in site, asa dupa cum este descris in schema de organizare a proiectului si este responsabil pentru distribuirea lucrarilor si a sarcinilor catre echipa de proiect
Asigura interfata dintre reprezentantii clientului si terte parti
Asigura calitatea lucrarilor de mentenanta si executa testele finale pentru receptia lucrarilor de mentenanta conform contractelor
Pregateste rapoarte detaliate pe baza planului general de lucru aprobat de client, asigurand conditiile necesare pentru realizarea si urmarirea acestora
Intocmeste rapoarte de activitate catre management