Consultant Imobiliar in Cluj Napoca

Candidatul ideal:

Vă invităm cu drag să vă alăturați unei agenții imobiliare în care clienții au încredere, deoarece etică în relațiile cu clienții și protecția consumatorului sunt prioritatea noastră.

Cariera în domeniul imobiliar e un angajament pe termen lung ce implică o muncă la cele mai înalte standarde profesionale.

Suntem o companie care își prețuiește angajații și îi recompensează pe măsură!

Oferim oportunități maxime, însă așteptam rezultate pe măsură.

Dacă ești în căutarea unui loc de muncă dinamic, plin de satisfacții profesionale și financiare, dacă dorești să fii respectat, apreciat, să înveți lucruri noi, să te dezvolți personal și profesional și să faci din meseria ta o pasiune, la noi găsești mediul potrivit pentru toate aceste lucruri.

De ce te vrem pe tine?

  • Ești dinamic și entuziast

  • Comunici ușor și îți face plăcere să cunoști oameni noi

  • Știi că pentru a avea succes e nevoie de disciplina și perseverența

  • Susții lucrurile în care crezi

  • Ești genul care merge înainte, indiferent de obstacole

  • Ții la principiile tale, indiferent de cât de dificil îți este

  • Vrei să câștigi pe măsura efortului tău

  • Ții la dezvoltarea ta profesională (domeniul imobiliar oferă oportunitati nelimitate de dezvoltare)

Descrierea jobului

Ce faci de fapt la noi?

  • Vei administra un portofoliu de clienți și proprietari

  • Prospectarea și monitorizarea pieței imobiliare

  • Evaluezi nevoile clienților și găsești cele mai bune soluții pentru ei

  • Promovezi serviciile companiei

  • Îți informezi permanent clienții despre toate noutățile care i-ar putea interesa

  • Oferi consultanță în tranzacții imobiliare și asistență pe toata durata derularii procesului

  • Dezvolți permanent relația cu clienții tăi

Noi îți oferim susținerea și mediul în care să poți face aceste lucruri în felul tău. Îți vei modela propriul drum, vei avea ocazia să faci fata unor provocări pe măsura talentelor tale. Și cel mai important este că vei face într-un loc de munca unde vei simți că într-adevăr contezi.

Pentru ca:

  • Ne pasă de talentul, ideile și personalitatea ta

  • Suntem clari când vorbim despre așteptările noastre de la tine:determinare și inițiativă

  • Ne implicăm în evolutia ta și îți oferim libertatea de a deveni cel mai bun.

Vino să devii cel mai bun alături de cei mai buni!