Consultant servicii clienti in Judetul Brasov, Cluj, Bucuresti

Candidatul ideal:

Echipa RCS & RDS este foarte importanta pentru noi si vrem sa o extindem cu noi colegi, dornici sa ne sustina in demersul nostru de a ramane lider in piata serviciilor de telecomunicatii.

  • Iti doresti un job care sa-ti permita sa mergi si la facultate?

  • Iti place sa vorbesti cu oamenii si ai putere de convingere?

  • Vrei sa inveti lucruri noi, de ultima generatie despre serviciile de telecomunicatii si sa iti dezvolti abilitatile de comunicare?

Descrierea jobului:

Sa lucrezi la noi inseamna ca:

Te vei alatura unei echipe cu colegi ambitiosi, proactivi si orientati catre rezolvarea situatiilor, satisfactia noastra principala provine din multumirea clientului pe care l-am ajutat sa isi rezolve situatia semnalata, deoarece:

  • Vei fi responsabil pentru preluarea si gestionarea apelurilor clienţilor RCS&RDS, cu scopul de a le oferi informatiile de care au nevoie.

  • Oferirea informatiilor corecte si intr-o maniera profesionista;

  • Atingerea standardelor de calitate stabilite la nivel de companie/departament.

Beneficii:

  • Oferta salariala atractiva, plus bonus pentru atingerea performantelor;

  • Program de training platit;

  • Un program de lucru flexibil;

  • Oportunitati de dezvoltare si promovare in cadrul companiei;

  • Un mediu de lucru intr-o cladire moderna situata in zona centrala a orasului.