Consultant vanzari piese auto in Bucureşti Sectorul 2

Ne marim echipa si avem nevoie de o persoana care sa:

Consilieze clientii cu privire la necesitatile si problemele motoarelor de barca sau ambarcatiunilor;

Identifice corect produselor necesare;

Responsabilitati:

Preluarea si introducerea in baza de date a cererii clientului

Identificarea pieselor de schimb in cataloagele electronice de piese

Urmarirea in programul informatic a comenzilor pana la livrarea catre client

Cerinte:

Studii medii sau superioare tehnice reprezinta un avantaj

Experienta in identificarea si vanzarea de piese de schimb

Bune cunostinte de utilizare PC

Limba engleza nivel mediu

Buna comunicare si orientare către clienti

Beneficii:Salariu motivant

Bonusuri de performanta

Despre companie

Importator de Piese si Accesorii motoare si ambarcatiuni.