Contabil in Bucuresti

Descopera povestea noastra si hai in echipa Strategic!

Căutăm o persoană motivata, entuziastă și organizată care să se alăture echipei noastre, în calitate de Contabil.

In acest rol vei avea urmatoarele responsabilitati:

- operarea si verificarea documentelor financiar – contabile;

- intocmirea balantelor contabile

- verificarea conturilor si intocmirea bilanturilor si a anexelor specifice;

- intocmirea si depunerea declaratiilor lunare, trimestriale si anuale.

- intocmirea rapoartelor specifice ai păstrarea legăturii cu clientii

Experienta intr-o pozitie similara de minim 2-3 ani si cunoasterea legislatiei și a limbii engleze prezinta un avantaj.

In cadrul echipei noastre vei avea oportunitati de dezvoltare profesionala pe termen mediu si lung. Iti oferim un pachet salarial motivant, un mediu de lucru placut si alte beneficii specifice.

Daca acest rol se potrivește cu așteptările tale profesionale, te invităm să ne transmiti CV-ul tau.

In cazul in care profilul tau se potriveste cu ceea ce cautam, te vom contacta in cel mai scurt timp.