Contabil in Baia Mare

FIRMĂ SPECIALIZATĂ ÎN SERVICII FINANCIAR-CONTABILE ȘI CONSULTANȚĂ FISCALĂ ANGAJEAZĂ CONTABIL (cu sau fără experiență)

Cerințe:
- absolvent al învățământului superior de specialitate economic;
- stabilitate, autodisciplină;
- raționament matematic, aptitudini numerice;
- cunoașterea programului WinMentor constituie avantaj.

Responsabilități:
- înregistrarea documentelor contabile;
- păstrarea evidenței plăților și a încasărilor;
- întocmirea declarației TVA;
- întocmirea declarațiilor privind impozitele și taxele datorate Bugetului de Stat;
- întocmirea balanțelor de verificare;
- întocmirea bilanțului contabil;
- întocmirea / transmiterea altor documente specifice domeniului.

-candidatii sunt rugat sa aplice la anunt cu CV-ul lor.

CV-urile se depun si la sediul societății noastre (str. Progresului, nr. 35A, Mun. Baia-Mare, jud. Maramureș) de luni până vineri în intervalul orar 08:30-17:30