Contabil junior la magic salon in Bucureşti Sectorul 6

Căutăm contabil junior pentru echipa noastră în continuă creștere.

Vino să îți valorifici interesul pentru domeniul contabil și să înveți lucruri noi de la oamenii cu ani de experiență în spate.

Esti candidatul ideal pentru noi dacă:

- ai studii universitare în domeniul financiar contabil

- ai experiență de minimum 1 an în această poziție

- ai experiență operare PC și softuri contabilitate

- ești o persoană organizată, comunicativă, cu spirit de echipă

Care vor fi responsabilitățile tale:

- introducere facturi de furnizori în soft de contabilitate emitere facturi clienți

- înregistrare registre de casă și extrase bancare arhivare documente

Daca ești interesat/ă, te rugăm sa ne trimiti C.V. aplicand online la acest anunt sau sa ne contactati la numarul de telefon: 0769025616!