Curier Uber Eats - castiguri garantate cu minim stres in Timisoara

Descrierea postului

Uber Eats este una dintre aplicatiile de top pentru livrarea de alimente din Romania.

Unele dintre avantaje:

Este usor sa treceti la un cont Uber Eats daca sunteti deja partener Uber
Flexibilitate - Lucrati cand doriti
Functiile Sfaturi, astfel incat potentialul de castig este mai mare
Unele negative:

Preluarea mancarii de la magazinele de alimente din strada poate fi problematica cu parcarea
Unele livrari care sunt anulate de partenerul de livrare nu vor fi eligibile pentru taxa de livrare completa.
Pot folosi masina, bicicleta, scooter, trotineta sau motor.

Cerinte de telefon: smartphone Android sau iOS

Clientii: publicul
Tel: 0733388820
Email: dani.stir@yahoo.com

Cerinte

- sa detineti un vehicul (bicicleta, motor scooter sau masina)
- sa detineti un telefon smart pentru aplicatie