DECORATOR FLORAL in Bucuresti

RESPONSABILITATI:

  • Realizarea de aranjamentele florale in magazine (lumanari nunta/botez, aranjamente masa si prezidiu, coroane, etc).

CERINTE:

  • studii minime liceul
  • experienta in lucru pe florarie de cel putin 6 luni.
  • afinitate pentru domeniul plantelor
  • punctualitate, promptitudine, amabilitate in relatia cu clientii si colegii
  • curatenie obligatorie atat personala cat si la locul de munca.

BENEFICII OFERITE:

  • program de lucru 12/36 (o zi da una nu) plus un weekend liber la 2 saptamani
  • contract de munca din prima zi cu incadrare pe 8 ore si salarizare completa pe contract.
  • asiguram pregatire in ceea ce priveste realizarea de aranjamente florale din plante naturale.
  • bonuri de masa
  • salariul de baza este motivant si include si bonuri de masa. La acesta se adauga comision din vanzarea aranjamentelor florale.

Despre companie

Familia Floraria Tria’s a aparut in urma cu mai mult de 18 ani ca o simpla idee a doi oameni iubitori de frumos. Multora poate ca nu o sa le vina sa creada dar totul a inceput cu cateva ghivece pe un balcon undeva in Bucuresti. La început a fost mai greu. Am inceput cu un chiosculet undeva intr-o piata bucuresteana. Importurile se realizeaza saptamanal tocmai pentru ca plantele si florile sa fie in permanenta proaspete. Si mai mult reprezentantii nostrii din Olanda va asigura de cea mai mare varietate de plante din cate ati vazut pana acum. Astfel, ne puteti gasi de la Drobeta Turnu Severin, continuand cu Craiova, Slatina, Pitesti, Ploiesti, Brasov, Giurgiu, pana pe tarmul Marii Negre la Constanta si bineinteles in Bucuresti.