Educatoare in Bucuresti

Candidatul ideal

- Studii de specialitate:educator, invatator, profesor pentru invatamant primar si prescolar,
- Experienta in lucru cu copiii;
- Motivatie pentru o dezvoltare personala si profesionala in cadrul gradinitei;
- Foarte bune abilitati de comunicare, relationare si ascultare;
- Atitudine empatica, proactiva;
- Foarte bune abilitati de planificare si organizare;
- Capacitate de lucru in echipa;
- Dinamism si flexibilitate.

Descrierea jobului

- Planificarea si organizarea activitatilor educationale;
- Planificarea si organizarea activitatilor recreative;
- Organizarea si amenajarea mediului educational:
- Realizarea sarcinilor din cadrul comisiilor scolare;
- Coordonarea activitatilor artistice, a celor extra-curriculare si a evenimentelor organizate la nivelul gradinitei.

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv;
- Program de lucru 8 ore;
- Acces la o formare completa in domeniul pedagogic;
- Mediu de lucru tanar si dinamic.