Electromecanic in Ploieşti

Candidatul ideal

Angajam Electromecanic cu experienta
Cerinte obligatorii :
-Cunostinte solide electrica (avantaj constituie certificat ANRE)
-Cunostinte solide mecanica
-Cunostinte medii automatizare (avantaj constituie cunostinte legate de PLC si senzoristica)

Persoana serioasa,dinamica ,disciplinata comunicativa,onesta ,dornica sa invete si sa aplice lucruri noi ,spirit de reactie ,
atitudine pozitiva
Conditii obligatorii :
-Persoana responsabila care sa isi asume ceea ce face
-persoana Capabila de lucrul in echipa
-Persoana capabila la lucrul in 2 schimburi

Descrierea jobului

Responsabilitati :
- efectuarea reparatiilor imediat in urma defectarii echipamentelor de productie
-Efectuarea mentenantei preventive si corective
-Mentinerea unui stoc minim de piese de schimb pentru echipamente in functie de necesar
-Intretinerea atelierului din dotare cat si a echipamentelor de lucru
-Completarea si intretinerea documentatiei de mentenanta aferenta reviziilor si interventiilor la echipamente
-Planificarea impreuna cu seful ierarhic a mentenantei preventive in functie de disponibilitate echipamente

Beneficii:
-Contract pe perioada nedeterminata
-Tichete de masa in valoare de 15 ron/zi
-Transport decontat