Electromecanic in Braşov

Candidatul ideal

Cerințe:
• Studii medii absolvite (domeniul tehnic);
• Calificare de electromecanic;
• Experiență practică pe un post similar;
• Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi;
• Cunoștințe de operare pe calculator;
• Persoană meticuloasă, responsabilă și atentă la detalii.

Descrierea jobului

Responsabilități:
• Întreține echipamentele și repară defectele apărute la utilajele din cadrul companiei;
• Efectuează întreținerea preventivă și corectivă a utilajelor;
• Monitorizează defectele apărute și optimizează utilizarea utilajelor.

Beneficii:
• Transport asigurat la locul de muncă din Brașov - Vulcan - Codlea;
• Prime de sărbători și tichete de masă;
• Spor ore de noapte 25%;
• Spor ore suplimentare 200%;
• Rație de produse.

Anunţ expirat