Full stack developer NET in Bucureşti

Responsabilități

  • Furnizați decizii de proiectare și arhitectură pentru aplicații la scară largă
  • Efectuați dezvoltarea de caracteristici noi
  • Implementați codul curat în conformitate cu modelele de proiectare
  • Analiza, proiectarea, dezvoltarea și implementarea de noi caracteristici
  • Asigurați cea mai bună performanță posibilă, calitate și receptivitate a aplicației
  • Integrare continuă pentru dezvoltare

Cerințele postului

  • JavaScript, HTML și CSS (jQuery, Bootstrap)
  • Angular, React, CLI Angular, Webpack, NodeJsC #
  • Asp.Net MVC, Asp.Net Core, .Net Framework
  • REST APIs
  • MSSQL, MongoDb
  • Azure este un plus
  • Munca cu GIT

Ce oferim

  • Analiza salariului anual (pe baza performanței dvs.)
  • Program de lucru flexibil (lucru la distanță este posibil, dacă este necesar)
  • Fiind parte a unei organizații de dezvoltare software tinere și în creștere
  • Acces la cursuri de instruire și tutoriale online
  • Locația centrală