Gestionar in Ploieşti

Candidatul ideal

- Minim 4 ani experienta in depozit pe un numar mare si diversificat de repere;
- Cunoastinte temeinice stocuri si gestiune;
- Abilitati de planificare si organizare;
- Minim studii medii (diploma bacalaureat) avanstaj studii superioare;
- Cunostinte bune MS Office (Excel, Word);
- Initiativa si spirit organizatoric;
- Capacitatea de a lucra cu oameni;
- Aptitudinea de a lucra cu documente;
- Atentie concentrata si distributiva.

Descrierea jobului

- Organizarea activităților de încărcare a produselor finite și descărcare a materiei prime;
- Gestionarea activității de livrare a produselor finite în vederea respectării termenelor agreate cu beneficiarii;
- Coordonarea activității operatorilor de încărcare și descărcare pentru a asigura resursele necesare desfășurării activităților de încărcare-descărcare și livrare a produselor;
- Organizarea marfii in depozit si pentru livrare;
- Asigurarea gestiunii fizica a stocului de marfa;
- Emiterea documentellor specifice la receptia si predarea marfurilor;
- Coordonarea echipei de stivuitoristi, manevranti din cadrul depozitului;
- Responsabilitate privind bunurile si echipamentele din inventar.