Gestionar in Arad

Candidatul ideal

Studii medii absolvite;
Experiență pe un post similar sau în domeniul Logisticii - reprezintă un avantaj;
Persoană dinamică și responsabilă;
Aptitudini de lucru în echipă.

Descrierea jobului

Participarea activă la încărcarea şi descărcarea mărfurilor;
Participa la procesul de scanare, etichetare şi măsurare colete/paleţi;
Verifică listele de încărcare / descărcare şi face menţiuni în cazul în care există neconformităţi;
Efectuarea inventarului prin scanare pentru marfa rămasă în depozit;
Respectarea instrucţiunilor primite;
Respectarea procedurilor operaţionale la nivel de depozit.

Vrei să îți dezvolți cariera în domeniul Transporturilor alături de DB Schenker? Aplică la anunțul nostru sau trimite CV-ul tău la adresa ro.sm.buh.hr-academy@dbschenker.com.