Gestionar depozit in Bucureşti Sectorul 4

Principalele responsabilitati:

    • Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa;
    • Inregistreaza marfa in stoc in baza documentelor de intrare;
    • Asigura miscarea stocurilor;
    • Participa la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din depozit;
    • Efectueaza inventarierea bunurilor din gestiunea sa conform procedurilor interne;
    • Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic;
    • Raporteaza discrepantele sau daunele constatate;
    • Ofera departamentelor interesate informatii legate de stoc.

Cerinte:

    • Studii medii finalizate;
    • Experienta de minim 3 ani intr-o pozitie similara ;
    • Rezistenta la temperaturi scazute ( 4 – 5 grade C);
    • Atestat ISCIR – Stivuitorist, constituie un avantaj;
    • Cunostinte operare calculator;
    • Corectitudine, integritate, abilitati de comunicare si coordonare;

 Beneficii

  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa;
  • O masa calda/zi
  • Echipament de lucru adecvat in conditii de temperatura scazuta.

 Iti multumim si te asteptam sa te alaturi echipei noastre.

Despre companie

CAEN - 1020