Gestionar depozit in Timiş

Candidatul ideal

Experienta minima in gestiune de 2-3 ani;
Punctualitate, atentie la detalii;
Bun organizator;
Ordonat, implicat;
Studii medii – cunostinte minime calculator;
Persoana serioasa, organizata, meticuloasa, responsabila, fara cazier judiciar; disciplinata, cu respect pentru reguli si autoritate;
Eficienta in lucrul individual si in echipa.

Descrierea jobului

Efectueaza reeceptia cantitativa si calitativa a marfurilor;
Raspunde de gestiunea intregului stoc;
Coordoneaza si participa la selectarea produselor pe clienti;
Coordoneaza activitatea in depozit;
Verifica orice iesire/livrare de marfa in raport cu documentele de livrare.Beneficii:

Beneficii:
Salariu atractiv;
Tichete de masa;
Stabilitatea postului pe termen lung;
Posibilitate de avansare in cariera;
Asigurare medicala privata;

*Depozitul se afla in zona industriala a Timisoarei

Anunţ expirat