Gestionar Depozit in Craiova

Candidatul ideal

-Studii medii
-Experienţă minim 3 ani gestiune materiale de construcții
-Persoană ordonată, responsabilă, cu atenție distributivă și spirit organizatoric
-Fără antecedente penale
-Autorizație ISCIR motostivuitorist - avantaj

Descrierea jobului

-Gestionează fizic produsele din gestiunea alocată
-Verifică și întocmește documentele asociate intrării/ ieșirii produselor în/din stoc
-Respectă legislația de gestiune a stocurilor
-Coordoneză echipa cu care lucrează

Beneficii:

-Salariu motivant și tichete de masă
-Bonusuri, în funcție de realizări
-Instruire şi posibilitate de dezvoltare profesională

Despre companie

Prezentă de peste 20 de ani în comerțul și procesarea de produse metalurgice, MAIRON Galați SA este una din cele trei companii românești, marca MAIRON. Echipa noastră, care depășește 700 de membri, împreună cu echipa extinsă a partenerilor de afaceri i-au câștigat și consolidat o poziție importantă grupului MAIRON în piața de profil. Împreună performăm într-un parteneriat pe termen lung.