Inginer Cantitati in Bucuresti

Candidatul ideal

este o persoana ambitioasa si motivata. Are initiativa si se bucura de un mediu de lucru placut, in care se dezvolta. Ii este usor sa isi indeplineasca sarcinile/atributiile in timp, pentru ca are o capacitate buna de organizare a timpului si se exprima corect in scris, foloseste rapid si eficient calculatorul.
Absolvent CFDP sau Universitatea Tehnica in Constructii
Cunostinte specifice privind procesul dе executie a lucrarilor dе constructii de infrastructura

Descrierea jobului

Studiere proiect (identificare neconcordante)
Calcul cantitati in baza proiectului
Tine evidenta lucrarilor zilnice
Cunostinte dе operare PC, pachet MS Office, Autocad
Limba engleza (nivel incepator)
Spirit de initiativa
pachet salarial atractiv
crestere profesionala
beneficii in functie de experienta, care vor fi definite in faza de interviuechipament hard si soft necesare desfasurarii activitatii