Inginer constructor in Baia Mare

Căutăm coleg sau colegă

Candidatul ideal:

- să fie absolvent al facultății de construcții secția CCIA
- să aibă capacitate de adaptare
- să fie concentrat pe rezultate, să fie disponibil să lucreze în echipă, atent la detalii și identificare de soluții, corect, responsabil, perseverent și dornic să se dezvolte profesional
- prezintă un avantaj să posede cunoștințe în utilizarea softurilor Axis VM, AutoCad, MS Office, Ideea Statica, Tekla Structures, Allplan Engineering

Descrierea jobului:

- întocmirea de calcule inginerești : analiză structurală, dimensionarea elementelor și întocmirea breviarelor de calcul
- elaborarea planșelor de execuție
- editare, plotare
- deplasări în șantiere

Oferim:

- salar fix
- bonusuri de performanță
- posibilitate de promovare în cadrul firmei
- oportunitate de dezvoltare profesională
- un mediu de lucru profesionist
- cărți de specialiate din care să îți îmbunătățești cunoștințele

Te așteptăm în echipă! Te rugam trimite CV-ul tau online.

Despre companie

Compania Concept Invest, infiintata in anul 2006, activeaza in domeniul constructiilor civile, industriale si agricole, avand ca obiect principal de activitate - activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea. Compania s-a constituit din dorinta de a ridica standardul calitativ de proiectare in constructii, reusind sa se impuna pe piata de profil prin corectitudine, profesionalism si calitatea serviciilor oferite, devenind la ora actuala un partener de incredere pentru clientii nostrii.